• TRYSZCZYN ul. Rekreacyjna 2
    86-011 Wtelno gmina Koronowo

Sprawdź swoje zabezpieczenia prądowe

Przeprowadzone wyrywkowe sprawdzenia instalacji elektrycznej w domkach wykazało, że na wielu działkach użytkujecie instalacje elektryczne zainstalowane w latach 80-tych z bardzo starymi bezpiecznikami topikowymi, lub samoczynne o zawyżonej mocy.  Powoduje to sytuacje zagrażające waszego bezpieczeństwa p. pożarowego oraz wyłączenia całych rejonów działek,  jeśli dojdzie u Was do awarii prądu.

Walne Zebranie zobowiązało wszystkich działkowców do zastosowania w domkach głównego zabezpieczenia prądowego stosując obowiązujące obecnie w energetyce rozwiązania, czyli: wyłącznik nadprądowy o charakterystyce „B” max. 16A

Zalecamy wykonanie fachowej oceny stosowanego obecnie w Waszym domku zabezpieczenia prądowego, a następnie wykonanie ewentualnej wymiany.

Rekomendujemy zlecić prace elektrykowi działkowemu panu:   Wojciechowi Janaszkiewiczowi      tel. 502 233 674.

Zlecenie jest płatne przez działkowca. Ze względu różne zastosowane rozwiązania elektryczne w domkach nie jest możliwe ustalenie ceny z góry.

Proponujemy zgłosić do elektryka telefonicznie chęć dokonania oceny technicznej zabezpieczenia elektrycznego w Waszej altanie, a elektryk po zebraniu kilku zgłoszeń umówi się z Wami na termin oceny lub wykonania prac.

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.